מדיניות פרטיות של אתר ילדינו

אתר ילדינו (“אנו”, “שלנו”) מפעיל את אתר https://yeladenu.net/ (“האתר”). דף זה מפרט על המדיניות שלנו הנוגעת לאיסוף ושימוש במידע אישי שקיבלנו ממשתמשים באתר.

אנו משתמשים במידע זה רק לשם שיפור, הרחבת האתר וצרכיי האישיים ליצור קשר עם בני אדם :). בגלישה באתר זה, את/אתה מסכימים לאיסוף מידע ושימוש במידע בהתאם לרשום במדיניות זאת.

ואגב הנוסח הזה הרשום כאן הוא נוסח שחוזר בכל אתר נורמלי, זה לא משהו מיוחד ואין מעקב אישי אחר אף גולש.

ביטחון

 

ביטחון המידע האישי שלך מאוד חשוב לנו, אבל יש לזכור כי אין שיטת העברת מידע על גבי רשת האינטרנט, או שיטת אכסון דיגיטלי, שהיא 100% בטוחה. אנו שואפים להשתמש בדרכים המקובלות מסחרית כדי להגן על המידע, אך איננו יכולים להיות ערבים לכך שהמידע 100% מאובטח. האתר הינו מאובטח ברמה גבוהה.

שינויים בפוליסת הפרטיות

 

פוליסת הפרטיות הזאת שימושית מתאריך 19/01/19 ותישאר כזאת מלבד לשינויים בה בעתיד, שיכנסו לתוקף מיד לאחר עדכון ושינוי בעמוד זה. 
אנו שומרים את הזכות לעדכן ולשנות את מדיניות הפרטיות בכל זמן וממליצים לבדוק אותה כל זמן מה. 
השימוש המתמשך בשירות האתר אחרי שאנו מעדכנים בשינויים במדיניות הפרטיות בדף זה מהווה את הסכמתך בשינויים אלה ואת ההסכמה לציית ולהיות קשור לשינויים אלה במדיניות הפרטיות.
במידה ונערוך שינויים בפוליסת הפרטיות, אנו נודיע זאת בהודעה באתר או בשליחה דרך המייל.

עוגיות

קוקיז (עוגיות) הם קבצים עם מעט מידע, שעשויים לכלול מידע מיוחד זיהויי אנונימי. 

קוקיז נשלחים לדפדפן שלך מהאתר ומאוכסנים על הדיסק קשיח של המחשב שלך.

כמו אתרים רבים, אנו עשויים להשתמש ב”קוקיז” בכדי לאסוף מידע. יש באפשרותך לדרוש מהדפדפן לסרב לכל קוקיז, או להודיע כאשר קוקיז נשלחים.  עם זאת, אם תחסם קבלת הקוקיז, חלק מהאתר עשוי לא לעבוד כשורה בדפדפן שלך.

נתוני לוג

בדומה לאתרים רבים, אנו אוספים את המידע המגיעים מכל דפדפן לא משנה מהיכן נפתח וכשנכנס לאתרנו (“נתוני הדפדפן”).

נתוני דפדפן אלה יכולים לכלול מידע אישי כמו כתובת ה – IP, סוג הדפדפן, גרסת הדפדפן, הדפים בהם ביקרת, הזמן ותאריך הביקור באתר, זמן השהייה בדפים שונים באתר וסטטיסטיקה שונה נוספת.

בנוסף, אנו עשויים להשתמש בשירותי צד שלישי כמו “גוגל אנליטיקס” (GOOGLE ANALYTICS), לאיסוף, השגחה וניתוח מידע סטטיסטי המגיע מגלישה באתר.
ואם כבר אנחנו מזכירים את זה, תעשו טובה, ומדי פעם תשלחו לי פידבק איך האתר, זה מה זה יעזור…

מידע על שימוש ואיסוף מידע

ייתכן מאוד ואבקש במקומות שונים באתר את פרטייך האישיים  כמו שם וכאלה. המטרה היא שנהיה בקשר. אנא הבינו.

יצירת קשר

הגיוני מאוד שנשלח איזה מייל או שניים אליך אם יש לי את הפרטים, ככה שאני עשויה להשתמש במידע האישי שהשארת בכדי לנסות לקדם את הבלוג שלי… אל תכעסו…

האם חסר כאן מידע?

מאוד חשוב לנו. אם לא הבהרנו כאן משהו, או משהו לא נראה לך תקין, אנא השאירו הודעה דרך דף אודות / הצור קשר בהקדם האפשרי ונשמח לענות ולעזור בכל שאלה.